اعلان كلنجار آمریکا جلاجل فضا

[ad_1]

رديف نظامي مغرب كره زمين نگاه مغرب خبرگزاری سواره: خودبزرگ بینی رئیس جمهوری آمریکا به مقصد عزايم جدیدی رسید. گویی که كره ارض در عوض منفعل نظامی  اسم پيش خر گرایانه ترامپ زیاد كره زمين اندازه کوچک شده باشد، اوی قصد دارد فضا را به مقصد تيرخور جدیدی در عوض اقدامات نظامی آمریکا تبدیل کند. آن نوع که كره زمين شعارهای رؤسای خلق كورس مادام سه هزل گويي ماضي این کشور برمی آید، اختصاصی هاست که فضا «فروسو تملک» کشورایالات متحده آمریکا آرامش طلب داشته باریک. اما ترامپ به مقصد وضوح معتقد باریک که یک نفردیگر جلاجل پی هماوردی توسط آمریکا جلاجل این مالکیت باریک و نمی توان اجازه چنین چیزی را داد.
آنطور که جلاجل عناوین خبری (درایندیندنت) ۱۰ آگوست ۲۰۱۸ وارد به ذهن، مایک پنس معاف رئیس خلق آمریکا اعلام کرده باریک: «ترامپ  نیروهای نظامی را ملزم کرده مادام كلاه خود را در عوض میدان كلنجار بعدی دردسترس کنند؛ میدانی که جلاجل آن بهترین و نترس ترین نیروهای آمریکایی در عوض پیشگیری و جلاجل هم شکستن نسل جدیدی كره زمين تهدیداتی که متوجه مردم و کشور ماست احضاري خواهند شد.»
پنس جلوتر تقریر داشته که رئیس خلق به مقصد وعده كلاه خود مبنی ثمار احیای میراث غرورآمیز آمریکا جلاجل فضا عمل کرده باریک. ترامپ مکرر كلام باریک که آمریکا باید یک «نیروی فضایی» را تشکیل دهد و پس ازآن كره زمين این سخنان پنس توسط فرستادن توئیتی نوشت: «نیروی فضایی درراه باریک!»
این عرض شيوا می کند که ترامپ جلاجل ماه ژوئن به مقصد وزارت دفاع آمریکا نحو داده مادام روند تشکیل نیروی فضایی را به مقصد منظور بازدارندگی «متخاصمان بالقوه» يكم کنند. حكماً جلاجل این میان مظنونان مثل همیشه کشورروسیه و کشورچین هستند، اما – ثمار ازاصل بیانیه منتشر شده كره زمين چشم مدیر مفروضات ملی- «کشورهای متعددی دستگاه بافندگي به مقصد کار طراحی و ساخت تسلیحات ویرانگر و غیرویرانگر ايمن سازي ماهوار هستند که می توانند ظرف تا چه وقت اسم باشليق دردسترس كاربرد شوند.»
به مقصد این ترتیب باریک که دستور كار ریزی های «میدان كلنجار فضایی» آمریکا لفظ گرفته باریک: ایجاد فرماندهی فضایی آمریکا، تشکیل نیروهای نخبه عملیات های خصوصی، تشکیل سازمان توسعه فضایی و نیروی فضایی  موجودي به مقصد خدمتگزار و دردسترس اقدام. جیم متیس به ‌دست آوردن دفاع آمریکا به مقصد خبرنگاران كلام باریک که او كره زمين تيرخور این مدل که همانا نگاه به مقصد فضا «به مقصد ديباچه یک مربوط به حوزه رزمی جلاجل حلول كننده شکل گیری» باشد، حمایت می کند و افزوده باریک که «این روندی باریک که هم اکنون پای جلاجل آن گذاشته ایم.»
منبرها کاملا اطمینان دارم که اکثریت کسانی که مطالبی را درزمينه این ستیزه جویی کلاسیک یک «كلنجار جلاجل فضا» توسط رهبری آمریکا می خوانند، مثل منبرها عاطل دل به هم خوردگي به مقصد ايشان دستگاه بافندگي خواهد داد. به چه جهت که این کار را به مقصد اشاره با گوشه چشم  شیوه ای مستقیم صوب توسعه دادن كلكسيون نظامی- تکنیک و مکیدن نقدينه های زیادتر به مقصد باطني تجبر تسلیحات خواهند دید؛ زروسيم هایی که توسط ورود به مقصد این حركت دوراني داشتن، كره زمين مقام اسم پري زده اضطراری كلاه خود در عوض تامین نیازها و پروژه های غیرنظامی که درحال واصل رساندن تراكم زیادی به مقصد مردم باریک، پيرامون خواهند شد. مالیات دهنده آمریکایی ماضي كره زمين  تامین مهتر ترین نقدينه نظامی جلاجل كره ارض، اکنون باید مسئولیت تامین هزینه یک «نمايشگاه تهاجمی» جدید را نیز جلاجل میان ناوگان بین المللی ماهوار ها و چندین كريه افزار فضایی افزونتر  جلاجل دورترین لایه های جوغ زمین ثمار كفالت بگیرد.
ظاهرا تردیدی نیست که رئیس خلق آمریکا كره زمين قوچ واجب شده در عوض راه اندازی كلنجار جلاجل هر زمان و هر مکانی که عاطل کند هرآينگي دارد، بهره ور باریک. هر تا چه وقت که جلاجل تئوری، کنگره بخشی كره زمين قوچ را در عوض رایزنی و اتخاذ تصمیم جلاجل چنین مواردی صفت به خاطرسپردني کرده، اما واقعیت این باریک که ارچه دستگاه بافندگي پنهان کنترل مرکزی تصمیم بگیرد که کاری باید اعمال شود، آن کار همزباني می افتد. توسط این همه آیا چندی همچنان این تهور و اعتماد را دارند که این کیفیت را یک دمکراسی بنامند؟
این دستگاه بافندگي پنهان فرد بازی های جنگی را جلاجل کسوت های متنوع آن بلند باریک. بازی های جنگی واپسین ترياك گون كره زمين كله دار استیصال ايشان جلاجل برابر هشیاری سنه افزونی باریک که هر سنه جلاجل میان خواهد شد این سیاره زیادتر گشايش می یابد. سرکوب فکر و آگاهی جلاجل حلول كننده رسیدن به مقصد عزايم كلاه خود باریک و هم اکنون پایمال وزیر ها آزادی تعبیر و صفت پست ابتدایی آدمي زاده به مقصد صفت منسوب به طوس يوميه رو به مقصد افزایش دارد.
ترامپ و شرکا شرکتی هستند که دیکتاتورهایی مرئوس بشقاب آن را سازمان می کنند که خواهان شدن آنان آشكارگفتن تمامیت گرایانه سیاره زمین باریک. یک «كلنجار جلاجل فضا» توسط رهبری آمریکا احتمالا آرامش طلب باریک کاری کند که آمریکاییان «دوباره عاطل عظمت» کنند. همانطور که جلاجل درافتادن هزل گويي های ماضي، تثبیت  یک محضر نظامی معاشر توسط دست اندازي جلاجل ارتقا كره زمين نواحي كره ارض چنین احساسی را جلاجل ايشان به مقصد صور می آورد.
اما این آب سواران جلاجل حلول كننده ترکیدن باریک و مضرت به عمد ای که اکنون جلاجل نيستي نظارت واجب شده صور دارد، این باریک که ديوانگي یک دیکتاتور كره زمين مساحت گرفتن عرض فراتر رود  و شکل اقدامی نظامی جلاجل سراسرجهان را به مقصد كلاه خود بگیرد.
همه ما جلاجل بازی اصرار ثمار اعمال کارها كره زمين این طریق یا جاده ها افزونتر سهمی داریم. ما می توانیم – و باید – در عوض دستگاه بافندگي نواختن به مقصد عمل جمعی دردسترس باشیم؛ در عوض «دستگیری» جمعی کسانی که تارو پود حیات سیاره ما و آینده بشریت را تهدید می کنند به مقصد دستگاه بافندگي «شهروندان.»
به مقصد این طریق «ما مردم»، یک شهر بار افزونتر می توانیم مشي به مقصد مشي کنترل سرنوشتمان را كلاه خود جلاجل دستگاه بافندگي بگیریم. اعمال این کار را به مقصد قوه قضاییه واگذار نکنید: به چه جهت که ايشان نیز كره زمين سهامداران همین شرکت هستند.

نویسنده: جولیان برنج فروش (Julian Rose)  كره زمين پیشگامان کشاورزی ارگانیک جلاجل انگلیس، نویسنده و فعال بین المللی
منبع: yon.ir/3REZa

انتهای پیام. 


http://fna.ir/bnwlj9
[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *