اقامت پس از تحصیل در چین از طریق کار

اقامت پس از تحصیل در چین از طریق کار

با توجه به این که کشور چین در حال توسعه می باشد و لقب دومین کشور قدرتمند اقتصادی در جهان را دارد لذا رقابت برای پیدا کردن کار در چنین کشوری سخت است ، نیروی انسانی در این کشور ارزان هست و کارهای آزاد و تجاری بالاترین درآمدهارو برای بازرگانان و شرکت های بازرگانی دارد .

یکی از طرق اخذ اقامت پس از تحصیل در چین پیدا کردن کار در این کشور می باشد که توصیه می شود دانشجویان در صورتی که در چین در حال تحصیل هستند به دنبال موقیعت های شغلی باشند ، موارد و مدارک مورد نیاز را شناسایی نموده تا بتوانند پس از تحصیل این مدارک را فراهم نموده و بلافاصله درخواست کار بدهند . در اصل باید یک کمپانی یا یک شخصیت حقوقی وجود داشته باشد به عنوان کارفرما به نیروی کاری چون دانشجویان مورد نظر نیاز داشته باشد تا آنها را بپذیرد و استخدام نماید . معمولا قراردادهایی که با این افراد منعقد می شود برای سال اول بوده و قراردادهای اولیه یکساله منعقد می شوند .

اول از همه این که اشخاصی که دانشجو در کشور چین هستند ، زمانی که در حال تحصیل هستند می توانند رزومه ی خود را با کمپانی های متفاوت مطرح کنند . در این صورت اخذ اقامت پس از تحصیل در چین می تواند منطقی باشد چرا که زمانی که در طی تحصیل شاید دو سال ، سه سال یا چهار سال وقتی مشغول به تحصیل در کشور چین هستید و در طی این مدت زمان رزومه ی خود را با کمپانی های مختلف مطرح می کنید ، احتمال این که شرکت یا کمپانی پیدا شود و نیاز به نیرویی با شرایط و رزومه ی شما داشته باشد هست تا پس از تحصیل بلافاصله شما بتوانید در آن شروع به کار کرده و ورود پیدا کنید .

اقامت پس از تحصیل در چین از طریق سرمایه گذاری

بنابراین اقامت پس از تحصیل در چین موضوعی دور از ذهن نخواهد بود . ضمن این که اقامت پس از تحصیل در چین برای افرادی که توانایی مالی بالایی دارند تا بتوانند بعد از اتمام تحصیلشان شرکتی ثبت کنند یا بیزینسی راه اندازی کنند و شرکتی بخرند و سرمایه گذاری کنند بسیار راحت تر می باشد چنانچه شخصی که در چین تحصیل کرده و به دنبال اخذ اقامت پس از تحصیل در چین می باشد ، میتواند مدعی شود که با فرهنگ ها و قوانین و اصول بیزینس و مدیریت در کشور چین در طی سالهایی که در آنجا زندگی کرده است آشنا شده و می تواند خود یک بیزینس در کشور چین راه اندازی نماید .

البته دانشجویانی که در رشته های مدیریت ، مارکتین ، بیزینس و امثالهم تحصیل می کنند به طور اتوماتیک و خودکار دروس و واحد هایی رو در دانشگاه خود میگذرانند که اساتیدی که در این دانشگاه ها با این دوستان تدریس دارند خود از مدیران برتر در شرکت هایی هستند که می توانند پیشنهادهای کاری و بیزینسی کاری به این دانشجویان بدهند .

بر فرض مثال دانشجویانی که دانشجوی رشته بیزینس یا مدیریت در کشور چین هستند در صورتی که با اساتید خود مشورت نمایند می توانند بازار مناسب رو جهت تجارت پیدا کنند و بلافاصله پس از تحصیل به اخذ اقامت پس از تحصیل در چین بپردازند .

برای مثال دانشجویی که سرمایه ای بالغ بر ۱۰۰ هزار دلار می تواند فراهم کند به راحتی بعد از تحصیل در کشور چین که تحصیلات خود را تمام کرده است می تواند با ارائه ی یک بیزینس پلن جهت ثبت نمودن شرکت اقدام کند و شروع به تجارت و توام با اخذ اقامت پس از تحصیل در کشور چین را داشته باشد .

اقامت پس از تحصیل در چین از طریق ازدواج

یک فرد خارجی می تواند از طریق ازدواج درخواست اقامت در چین بدهد ، ولی برای درخواست اقامت در چین از طریق ازدواج یک سری شروط و مراحل را باید بر طبق قوانین کشور چین رعایت کرد .

افرادی که واجد شرایط برای اخذ اقامت از طریق ازدواج در چین هستند :

متقاضی باید با فردی ازدواج کند که شخص شهروند چینی باشد یا اگر فرد خارجی هست اقامت دائم در چین داشته باشد

متقاضی باید حداقل مدت ۵ سال با فرد تبعه یا مقیم در چین ازدواج کرده باشد

متقاضی باید محل سکونت مسقل و ثابت داشته باشد

متقاضی باید یک منبع درآمد مالی داشته باشد

 

اقامت در چین از طریق تولد

با تولد در کشور چین به تنهایی نمی توانید تابعیت کسب نمایید ، کشور چین اصل خون را میپذیرد ولی دولت چین اصل خاک را به صورت فرعی نیز پذیرفته است .

به صورت مکفی بحث سرمایه گذاری در چین ، کار در چین و اخذ روادید کاری در چین ، ثبت شرکت و همچنین ازدواج و تولد به صورت جداگانه در وب سایت مربوطه توضیح کامل و جامع داده شده است که می توانید به آنها رجوع نمایید .

می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص اقامت پس از تحصیل در چین و راههای مهاجرت به چین از جمله مهاجرت تحصیلی به چین و یا تحصیل در چین و یا کار دانشجویی در چین و یا اقامت پس از تحصیل در چین و یا شرایط کار ضمن تحصیل در چین و یا کار در چین و در نهایت راههای اخذ اقامت چین به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *