حرکت بیش از دره سیلیکون: نوآوری در تهران

[ad_1]

پیدا کردن تکنولوژی سریع تکامل است و ما مجذوب و مضطرب در مورد جایی که آن می تواند بالقوه منجر شود. هنگامی که ما را در تکامل فناوری در عرصه ارتباطات منعکس کننده، به ما راه طولانی در یک زمان بسیار کوتاه می آیند.

به خصوص پدیده های پیام رسانی فوری خانه اجرا با آمدن سیستم عامل چند منظوره ارتباطات مانند فیس بوک, توییتر, Whatsapp, و سپس با ظهور نمایش مشخصات عمومی Snapchat انگور و Tumblr که تمرکز بر تصویری اشتراک گذاری آمار.

چه این خدمات آنلاین رسانه های اجتماعی مشترک، علاوه بر ارزش خالص خود را از میلیاردها و تمرکز بر شبکه های اجتماعی است که به طور همزمان perpetuators و محصولات جنبش بی سابقه راه اندازی است که ابتدا در غرب آغاز شده بود اما از گسترش پس از آن حتی به بسیار جدا شده گوشه و کنار جهان آنها است.
در جمهوری اسلامی ایران، با جمعیت تقریبا نفر ۸۰m، که بیش از ۶۰ درصد هستند زیر ۳۰ ما نیست تمامی جدید ایجاد کسب و کار نوآورانه است که بر روی داستان های موفقیت تبدیل شده.

در ژوئیه ۲۰۱۴ اکونومیست ارزش دهد ايران سه با Digikala در بالای صفحه با m تخمین زده دلار ۱۵۰; سپس Aparat در $۳۰m; و کافه بازار در $۲۰m. از آن زمان، ارزش خالص مربوطه خود را سر به فلک کشید است و بازیکنان جدید وارد زمین مانند سکوی خرید آنلاین Bamilo و به طور گسترده ای موفق سوار به اشتراک گذاری شبکه, Snapp.

بخش قابل توجهی است که در سایه، سمت چپ است پس از آن، ارتباط است. فاصله widening در بازار است که اذعان کرد در ایران با توجه به محبوبیت سیستم عامل های غربی پیام رسانی و راحتی آنها شده است. با توجه به مقدار تناقضات و مانعی بر سر راه ما رو در برنامه های ارتباطات روزانه ما تعجب آور است که عدم کارآمد تر از سیستم عامل ارتباطی در کشور و یا حتی در منطقه، نه به چالش کشیده شده توسط کارآفرینان محلی است.

عدم ارتباطی عمده است که راه ما تعامل در جهان امروز وجود دارد. طبیعت انسان ارتباط متنی که نیاز به افت نمایشی برای بحث ما است اما ارتباط حاضر با استفاده از روش مردم نمی ساخته شده به این ترتیب; معنی ما موظف به پرش از پلت فرم به پلت فرم و نرم افزار به نرم افزار نیاز به پوشش ارتباط روزافزون ما. این تنها قطعه ارتباط منسجم خطی و در غیر این صورت ما اما همچنین قدرت ما کلمه گفتاری و نوشتاری را کاهش می دهد.

این است که در آن تصمیم Nested آمده در; ابلاغ به تازگی راه اندازی تیم به تیم پیام پلت فرم که توسط چهار مرد جوان ایرانی که مایل به ایجاد یک پل بین آنچه ما را می خواهید و چگونه ما آن را می خواهم خود بودجه است، که آن را خطاب به شیوه مناسب با متن مناسب به افراد مناسب و در زمان مناسب.

پلت فرم در iOS و Android و برنامه های معمول وب در دسترس است و ویژگی های صرفه جویی در زمان و بهره وری افزایش وعده: یکی از ویژگی های برجسته ترین آنها است به نام “جای” است که امکان ارتباطات خود راه شما را در زندگی واقعی سازماندهی: مسکن تعاملات خود را با افراد و گروه ها به جمعی “جاها” با توجه به متن خود را.

مغز پشت Nested احسان نورالدین موسی است که در حال حاضر Nested در حال توسعه با یک تیم از توسعه دهندگان با استعداد و متفکرین ۲۰ است. او معرفی Nested به عنوان پلت فرم ساخته شده است که به منظور افزایش روش موجود ما از ارتباطات بدون مجبور به چشم پوشی از خدمات ما در حال حاضر استفاده از ما.

“رهبری و همکاری است همه چیز در مورد ارتباط موثر، اما ابزار فعلی ما این را بدون هیچ زحمتی اضافی را اجازه نمی دهد. به عنوان مثال، ایمیل نیست ساخته شده راه ما استفاده از آن امروز، اما در حال حاضر ما می آیند برای ساخت فعل و انفعالات مهم ما اطراف آن،”او ادعا میکند.

فرزین نامی، Nested را مدیر اجرایی و سینا بوستاني رئیس، که نیاز به فضای دیجیتال قانونی که در آن مردم می تواند باشد مطمئن در تمام ارتباطات خود و فایل های مرتبط به یک بستر های نرم افزاری واحد بدون ترس بی نظمی، امن وجود دارد توافق هر دو miscommunication و یا از دست دادن ردیابی ریشه پیام ها.
“ایرانیان دارای پتانسیل بسیار زیادی در ایجاد ایده های جدید و تاریخ قابل تحسین نوآوران و پیشگامان در حال حاضر،” نامی ادعا می کند با لبخند مسری “و من فکر می کنم زمان آن رسیده است ما را به آینده دیجیتال ارتباطی و فن آوری با یک محصول است که تا به حال آغاز به کار خود در ایران کمک.”

بوستاني توصیف پلت فرم به پلت فرم ارتباطات آسان است که همچنین افزایش بهره وری ما در حوزه کار. “که من هستم ما محصول حمایت نیست” او می خندد: “من فقط حقیقت را بیان کنم. ما بسیار سخت است به منظور توسعه یک پلت فرم است که جوامع ما بهبود و افزایش ارتباطات ما بدون ریختن فضای دیجیتال ما کار می کرد و من فکر می کنم تیم توسعه ما است انجام کار باور نکردنی در ساختمان تمیز و آسان به درک رابط کاربر پسند،”او می گوید.

برای تناقض رقابت افزایش یافته اما بودجه نسبتا کمی در دسترس سودآوری به پشتکار و موفقیت یک شرکت بسیار مهم است undoubtable است. تمام پسران که حمایت ملت ایران می تواند یک معامله make-or-break برای آنها را تصدیق.

«اصل، پلت فرم ساخته شده به سطح بین المللی، از شهرهای کوچک در ایرلند و نیوزیلند به کلانشهر مانند توکیو و لندن، استفاده می شود است» نامی با بيان ادراک سنگین همچنان، “اما، می دانید، این زمان آن از دره سیلیکون نخواهد است. این بار همه می گویند: آن است که در تهران ساخته شده است.”

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *