خبر جدید: آیت‌الله هاشمی به من گفت سپاه نور چشم و رهبری جان من است/ اتحاد بر محور رهبری تدبیر هاشمی بود

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مسیح مهاجری عصر امروز در مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مسجد جامع این شهرستان، اظهار کرد: ملت ایران در بسیاری از موارد به شرایط حریت عمل کرده و در اصل انقلاب، دفاع مقدس و مقاومت در برابر فشارهای  خارجی، خنثی کردن تحریم‌های دشمنان و توطئه‌های داخلی و خارجی و در همه موارد هوشیاری به خرج داده‌اند، ایستادند و توطئه دشمن را به خودشان برگرداندند.

وی با بیان اینکه در بعضی موارد پایبندی نشان ندادیم که به شرایط، حریت و قدردانی از خدمتگزارن انقلاب و مردم مربوط است، افزود: نمونه‌ای از آنها آیت‌الله بهشتی بود و این تجربه‌ها را داریم اما عبرت نگرفتیم.

مدیر مسؤول روزنامه جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه هاشمی با قلب سلیم آغوشش را برای مخالفان باز می‌کرد و با روی گشاده آنها را می‌پذیرفت، خاطرنشان کرد: نمی‌خواهم از کسی یا کسانی بدگویی کنم اما واجب می‌دانم برای روشن شدن ذهن مردم مطالبی را عنوان کنم. 

مهاجری با بیان اینکه وسیله پندآموزی زیاد اما عبرت‌گیرنده کم است، اضافه کرد: قاعده‌اش این بود با وجود ماجرای بهشتی آنچه در مورد هاشمی می‌گویند را نپذیریم.

وی به نادرستی خبرهای منتشره در ارتباط با هاشمی، شایعه‌ها و تهمت‌ها در مورد وی اشاره کرد و گفت: اگر به شرایط و حریت در مورد بزرگان‌ پایبندی نشان ندهیم بردگی، استبداد و استعمار به سراغ ما می‌آید و به وضعیت گذشته بر‌می‌گردیم. 

مدیر مسؤول روزنامه جمهوری اسلامی با بیان اینکه به هاشمی نسبت دادند که با سپاه، بسیج و رهبری و نظام زاویه دارد، خاطرنشان کرد: من و هاشمی هر هفته یک ساعت در مورد همه مسائل صحبت می کردیم، نظرش در مورد سپاه را اینگونه بیان می‌کرد که سپاه نور چشم من است، در زمان جنگ عده‌ای با قدرت در مقابل سپاه ایستادند که قد علم نکند اما هاشمی از سپاه حمایت جانانه کرد.

مهاجری با اشاره به اینکه هاشمی بسیج را دست راست خود عنوان کرده بود، تصریح کرد: به گفته هاشمی رهبری جان او بود و در جلسه خصوصی که با او داشتم ایشان را صاحب مملکت عنوان می‌کرد.

وی یادآور شد: ظلمی بالاتر از این می‌شود که بگوییم هاشمی با سپاه، بسیج و رهبری زاویه دارد؟ رهبر انقلاب از هاشمی تعریف‌هایی کرده‌اند که از هیچ‌کسی نکرده‌اند، چطور می‌شود که هاشمی با رهبری زاویه دارد و حکم ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را داشته است؟

مدیر مسؤول روزنامه جمهوری اسلامی اضافه کرد: این مسائل جهل و عدم پایبندی به شرایط و حریت است و اگر این وضع ادامه داشته باشد ما توسری‌خور آدم‌هایی بدتر از شاه خواهیم شد.

مهاجری بیان کرد: قدر بزرگانی خدمتگذار مانند هاشمی را ندانستیم نمونه‌اش را هشت سال دیدیم که قهرمان پاره کردن قطعنامه‌ها بود که بر کشور مسلط شد.

وی تصریح کرد: عده‌ای می‌خواستند هاشمی را عاصی کنند تا در مقابل انقلاب و نظام بایستد تا بهانه به‌دست بیاورند و او این کار را نکرد و داغ بزرگی بر دل‌شان گذاشت.

وی به حضور گسترده مردم در مراسم وداع با هاشمی اشاره کرد و ادامه داد: ما در تشییع او به یاد تشییع پیکر پاک امام افتادیم، هاشمی شاگرد امام و نظرکرده امام بود و مردم در تمام شهرها و روستاها مراسم گرامیداشت برگزار می‌کنند.

مدیر مسؤول روزنامه جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: ما همه برادر و طرفدار انقلاب هستیم، اصلاح‌طلب و اصولگرا همه یکی هستیم با دنیایی طرفیم که غوغای جنگ و داعش دارد و هدف اصلی آنها ایران اسلامی است، بدون اتحاد نمی‌توانیم در برابر قدرت‌های جهانی ایستادگی کنیم، اتحاد بر محور رهبری وظیفه ماست و هاشمی این کار را کرد.

مهاجری اظهار کرد: هاشمی در برابر همه فشارها سکوت کرد و چیزی نگفت و انقلاب و نظام را بر خود ترجیح داد.

وی در پایان گفت: هاشمی در طول ۳۸ سال همیشه نفر دوم نظام بود، او از خود گذشت برای اینکه انقلاب بماند بنده توصیه می‌کنم وحدت و برادری را حفظ کنیم و در مقابل دشمن بایستیم.

انتهای پیام/۸۶۰۴۱/ن/

[ad_2]

در هستی بلاگ برترین اخبار روز را مطالعه نمایید. جدیدترین و برجسته ترین اخبار روز را روزانه در هستی بلاگ مطالعه نمایید. برای مطالعه اخبار روز, می توانید هر روز به وب سایت هستی بلاگ مراجعه نموده و از جدیدترین اخبار روز بهرمند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *