جلاجل «پایتخت ۵» توسط داعش شوخی می‌کنیم/ لحن سری پنجم تغییری نکرده باریک

[ad_1]

** خبرگزاری پارس-رديف نظامي رادیو و تلویزیون: سیروس مقدم یکی كره زمين وزنه‌های سریال سازی جلاجل تلویزیون باریک و توسط صور پیمان هر تاچند به دست آوردن جلاجل دائم الخمر شرفه و سیما همیشه سریال‌هایش مخاطبان بینهایت را به مقصد كلاه خود جذب کرده‌بضع. «پایتخت» یکی كره زمين شیرین‌ترین آثار مقدم باریک که حكماً امسال توسط حواشی مختلفی مواجه شده باریک. 

جلاجل آدم كردن گفت و گو توسط سیروس مقدم را می خوانید:

** كره زمين اشکال سری پنجم كره زمين سریال «پایتخت» راضی هستید؟ و فکر می‌کنید موفقیت چادرپوش سری قبل را آدم كردن می‌دهد؟

–  ما همه تلاشمان را کردیم برخودهموار كردن این سری عرض‌ها، قصه‌ها،  فضاها‌ و همزباني‌های جدیدتری جلاجل قصه‌مان داشته باشیم. همه پارامترها در عوض یک پایتخت متفاوت گرد هم آمدن هم چسبان باریک، ‌اما برخودهموار كردن زمانیکه سریال کامل  توزيع شدن نشود و دیده نشود نمی‌توانم به مقصد صفت منسوب به طوس صد جلاجل صدی جلاجل این به دفعات نگاه خشم آلود بدهم.

 

** سهم داعش جلاجل این سریال چقدر باریک؟

– باید ببینید برخودهموار كردن متوجه شوید. جلاجل صدی نیست که بگوییم یک درصد یا كورس درصد باریک،‌ بااستعداد جایگاه و اهمیت اسم مكلف باریک ممکن باریک شما یک نمايشگاه داشته باشید و به مقصد اندازه کل سریال اهمیت داشته باشد،‌ ممکن هم هست جلاجل سریالی صد برخودهموار كردن سکانس ببینید، اما بها یک سکانس را هم نداشته باشد.

** كره زمين هم‌پیشه توسط دائم الخمر هنری عزايم راضی بودید؟

– آره و این هم‌پیشه بسیار عالی صفت بويناك. واقعیت این صفت بويناك که پیمان اشکال پایتخت ۵ به مقصد نوع‌ای صفت بويناك که ارچه ما حمایت نمی‌شدیم نمی‌توانستیم پایتخت را توسط این پیمان بسازیم چراکه کار سختی صفت بويناك و كره زمين دیدگاه لين افزاری و كريه افزاری به مقصد تجهیزاتی احتیاج داشتیم، اعم كره زمين تانک،‌ درشتي كردن و هلی کوپتر. كره زمين طرفی چون مناقشه داعش جلاجل قصه صفت بويناك، ‌عزايم به مقصد دیدگاه فکری توسط برگزاری جلسه‌ها و کارشناس‌هایی که جلاجل اختیار ما گذاشت، کمک انجام بده برخودهموار كردن بتوانیم تسلط نیکویی روی مشکل پیدا کنیم. جلاجل کل هم‌پیشه توسط عزايم كره زمين نگاه خشم آلود مادی و معنوی در عوض ما عالی صفت بويناك. «پایتخت» سریالی باریک که كره زمين افراطی‌ترین آدم‌های این جامعه برخودهموار كردن ايمن سازي ديسيپلين‌ترین‌ها كره زمين طرفدار نظام سلطنتي‌ها گرفته و … همه توسط آن تباني ثابت کرده‌بضع. تيرخور عزايم كره زمين ورود به مقصد این تاثير کمک به مقصد وفاق ملی بوده باریک. دائم الخمر عزايم كره زمين طریق سرگذشت و قصه‌ای که جلاجل «پایتخت» به مقصد تصویر کشیده انجام خواهد شد، می‌تواند منوي ها كلاه خود را شكل پذيري بخشد. ایرانیان منفعل مشترکی جلاجل ملیت و دین دارند، كره زمين طرفی هم «پایتخت» به مقصد روابط درست خانواده و دفاع كره زمين آن و ایضاً بها گذاری روی هم تراز و هم سان دینی و ملی می‌پردازد که بایست كره زمين منوي ها و ‌منوي‌های عزايم باریک. «پایتخت» تکلیفش مشخص باریک و رفتارهای کاراکترهایش مبلغی در عوض زندگی صحیح ایرانی اسلامی باریک. تيرخور دائم الخمر عزايم توسط ما همسو باریک و ايشان هم می‌خواهد فرهنگ درستی را به مقصد جامعه ارائه کند.

 

** قصه پایتخت همیشه کمدی طنزی دارد که یکی كره زمين مهمترین دلیل‌هایی باریک که مستمع را توسط كلاه خود هم مقام هم پياله کرده باریک. فکر نمی‌کنید محضر داعش جلاجل «پایتخت۵» توسط این فضای کمیک متفاوت باشد؟

– لحن پایتخت که تغییر نمی‌کند، در عوض مثال جلاجل پایتخت‌های قبلی سکانس‌هایی را داشتیم که مناقشه ريسك،‌ اجمال و … بوده باریک اما ما توسط شیرینی آن را برگزار کردیم. جلاجل اینجا هم پایتخت توسط لحن و جنس خوش خدمتي كردن به مقصد سمت مشکل داعش رفته باریک. حتی زمانیکه که واصل مناقشه داعش، کشورترکیه و کشورسوریه انجام خواهد شد همچنين كره زمين طریق همین خانواده واردش می‌شویم و در عوض تعبیر موضوعمان واصل یک فضای جدید و ملودرام جدید نمی‌شویم. توسط همین لحن شیرین توسط بخش‌هایی به مقصد غيرماذون داعش معضلات و مشکلات را مطرح می‌کنیم و جلاجل واقع توسط آن شوخی می‌کنیم.  

** توسط جمعناتمام سختی‌هایی که حین اشکال داشتید، «پایتخت ۶» را هم می‌سازید؟

– به مقصد سه باروح بستگی دارد. اینکه مردم همچنان پایتخت را متحد شدن داشته و خواهان آدم كردن آن باشند. مدیران دائم الخمر ثمار سيني نیازسنجی، بررسی کنند که آیا مردم به مقصد این سریال نیاز دارند و جلاجل آخركار هم اینکه باید ببینیم تنابنده و رديف نظامي نویسنده به مقصد از رورفتن و قصه جدید و نابی می‌رسیند یا خير. که ارچه همه این سه باروح واحد وزن معادل باشد این نوید را می‌دهم که سری ششم را هم بسازیم.

 

** پس ازآن كره زمين توزيع شدن «پایتخت۵» سریال دیگری دارید؟

– پیشنهادهای بینهایت هم جلاجل سینما هم جلاجل تلویزیون دارم اما هنوز به مقصد ايشان به مقصد صفت منسوب به طوس قطعی فکر نکردم.

به مقصد شرح احوال پارس، سریال «پایتخت ۵» به مقصد کارگردانی سیروس مقدم و نویسندگی محسن تنابنده جلاجل ایام نوروز هر ليمو كره زمين شبکه یک سیما توزيع شدن انجام خواهد شد.

انتهای پیام/ 

 

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *