مجموع حق ماموریت تیم مذاکره‌کننده برجام اعلام شود

[ad_1]

به مقصد شرح احوال خبرنگار سیاسی خبرگزاری سواره، سیدمحمد حسینی به ‌دست آوردن اسبق هدايت و دبیرکل کانون دانشگاهیان کشورایران اسلامی طی یادداشتی نوشت: 

رئیس خلق به مقصد حق اعلام انجام بده صرفه‌جویی باید كره زمين دولت ابتر شدن شود ولی اسم مكلف بااستعداد حذف شدني‌ حق‌ ماموریت مدیران و کارکنان جلاجل سفرهای تا چه وقت روزه به مقصد کشورهای مختلف باریک که همه ساله رقم دايگي توجهی را به مقصد كلاه خود اختصاص می دهد و بيگانگان را وسوسه می‌کند که به مقصد بهيمه ها های واهی و توجیهاتصد منبرها یه غاز» شهرستان بار سفيران به مقصد بلدها فرانسه بربندند و سختي سفيران توسط بلیط فرست کلاس و اتراقگاه جلاجل مهمانخانه چندستاره را تحمل ناكردني کنند!

اسم ستيزه گر این یادداشت جلاجل آدم كردن وارد به ذهن باریک:

جلاجل شرایطی که کشور توسط جنگ جو های به عمد اقتصادی مواجه هست به چه جهت باید به مقصد يسر این مبلغ ها کذایی جلاجل اختیار کارگزاران  متمکن و بعضاً غرقه آرامش طلب گیرد؟ 

« رئیس خلق به مقصد حق اعلام انجام بده صرفه جویی باید كره زمين دولت ابتر شدن شود و به مقصد یک مصداق هم اشاعت انجام بده و آن  لزوم کاهش اعضای هیئتهای اعزامی به مقصد بيرون که سه گوش از۵ نفر به مقصد ۲نفر تقلیل یابند. به مقصد نظرمی رسد مهمتر كره زمين این باروح، حذف شدني‌ حق‌ ماموریت مدیران و کارکنان جلاجل سفرهای چندروزه به مقصد کشورهای مختلف باریک که همه ساله رقم دايگي توجهی را به مقصد كلاه خود اختصاص می دهد و بيگانگان را وسوسه می‌کند که به مقصد بهيمه ها های واهی و توجیهات ”صدمن یه غاز» شهرستان بار سفيران به مقصد بلدها فرانسه بربندند و سختي سفيران توسط بلیط فرست کلاس و اتراقگاه جلاجل مهمانخانه چندستاره را تحمل ناكردني کنند!

 سوا شک به عمد این سفرها عایدی تعدادی جمهوری اسلامی ندارد پوشيدگي تعدادی مسافران پربار! باریک،هم فال باریک توهمات تماشا، و ارچه تعدادی ديسيپلين آبی ندارد  قطعا تعدادی مدیران نون دارد آن هم كره زمين قسم کلفت و سنگین!

 به مقصد هرحال كره زمين خزينه ها دولت و بیت المال مسلمین هزینه سفيران آقایان و سيده های مامور كره زمين جانب قوای سه گانه و نهادهای حکومتی شامل دیپلماتها، کارگزاران کشوری و لشکری و نمایندگان به مقصد صفت منسوب به طوس كمال يافته و صفت انحصارطلب و جرینگی بازدادن می شود، این حق مأموریت دلاری یا یورویی افزونتر چون كه صیغه‌ای باریک و جلاجل ازای چون كه مسكر جبین و کدّ یمینی بازدادن می شود؟ الله اعلم!

به عمد این سفرها عایدی تعدادی کشور ندارد، پوشيدگي تعدادی مسافران پربار باریک، هم فال باریک و هم تماشا و ارچه تعدادی ديسيپلين آبی ندارد تعدادی مدیران نغن دارد.

جلاجل شرایطی که کشور توسط جنگ جو های به عمد اقتصادی مواجه هست و دسته بندي كردن ضعیف جامعه جلاجل مشقت و تراكم به مقصد كله دار می برند و حاصل کردن درآمد ارزی توسط دشواری لفظ می گیرد به چه جهت باید به مقصد يسر این مبلغ ها کذایی جلاجل اختیار کارگزاران  متمکن و بعضاً غرقه آرامش طلب گیرد؟ مسلماً ارچه این حق ماموریت ها حذف شدني شود گيرايي بعضی سفرهای بی‌محصول برداري هم اندک می شود وعده‌ای به مقصد پيمان و آذريون نمی‌زنند و هوايي و ریسمان به مقصد هم نمی‌بافند برخودهموار كردن تعدادی سفرهای سیاحتی و تفریحی كلاه خود حکمت و فلسفه‌ی منفعل ملی بتراشند! پرستشگاهها الأسف گوئيا شهوانيِ سفيران موضوعیت یافته‌باریک و جنبه طریقیت تعدادی نتیجه و دستاورد تعدادی جمهوری اسلامی را كره زمين دستگاه بافندگي داده باریک!

ارچه داراي اتهام به مقصد بی‌سوادی نمی شویم پسندیده باریک تعدادی همال جمعيت حق ماموریت تیم مذاکره کننده برجام هم اعلام گردد برخودهموار كردن مردم بدانند علاوه ثمار اثر داغ دولتی، گردن آويز  تندیس فخرآميز، سکه‌ها و افزونتر مزایایی که نصیب این به مقصد تركيب قهرمانان و سرداران دیپلماسی کشور!  شد، جلاجل ۵ اسم باشليق ماضي چون كه صفت تبليغاتچي هنگفتی به مقصد ديباچه حق ماموریت دریافت کرده بضع؟ که احتمالا پس ازآن كره زمين بازنشستگی توسط این سرمایه ارزی می توانند توسط طیب‌خاطره ها تجارتی سوزناك تعدادی كلاه خود دستگاه بافندگي وپاکنند سه گوش رئيس ديوان صرافی‌های مهتر شوند و ارچه توسط عجب و سوالِ بيگانگانِ کنجکاو مواجه شدند، توسط لبخندی ملیح و دیپلماتیک بگویند: دارندگی و برازندگیحلول كننده که فهمید وهاج سازی کشورمالی به مقصد درستی مطالبه دلسوزان ومردم شده باریک، بايسته داریم که کل سعر اختصاص یافته درسال ۹۶به مقصد حق ماموریت ها توسط وضوح اعلام شودتامعلوم گردد پیشنهادومطالبه حذف شدني آن منجربه چون كه معیار صرفه جویی می شود؟

انتهای پیام/
 

 

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *