غطا‌هایی که پرس‌تی‌اوی کنار زد

[ad_1]

خبرگزاری سواره ـ رديف نظامي رسانه: یکی كره زمين ویژگی‌های بااستعداد شبکه‌های خبری، کشف حقیقت و کنار نواختن ابرهای تردید و پيچيدگي كره زمين وقایع جاری باریک. هدفی که شبکه پرس‌تی‌اوی جلاجل سرلوحه فعالیت‌هایش آرامش طلب داده باریک و به مقصد بررسی سابقه‌هایی می‌پردازد که افزونتر شبکه‌ها نمی‌توانند یا نمی‌خواهند آن را ببینند.

كره زمين يكباره غطا‌هایی که پرس‌تی‌اوی کنار ضربت ديده، روابط کشورعربستان سعودی توسط دولت کشورسودان باریک که جلاجل دستور كار «آفریقای فردا» به مقصد آن تاديه شده باریک؛ خريطه‌ای باریک که جلاجل ازای میلیون‌ها دلار اعطایی به مقصد خارطوم، هزاران بالنتيجه سودانی به مقصد ديباچه پیاده ديسيپلين عربستان به مقصد کشوریمن اعزام شده و بینهایت کشته و زخمی شدند. امری که مردم کشورسودان بارها علیه آن اعتراض سياسي کردند و حتی نمایندگان مجلس کشورسودان نیز زن خواهي مال و مكنت ايشان شدند؛ ولی غیر كره زمين پرس‌تی‌اوی تا چه وقت رسانه افزونتر به مقصد آن تاديه شده‌بضع؟

این مناسبت ها جلاجل حالی روی داده که دولت عمرالبشیر سعی می‌انجام بده، این همراهی توسط عربستان را جلاجل شکل دفاع كره زمين حرمین الشریفین (مکه و مدینه) وانمود سازد؛ حلول كننده آن که سربازان سودانی جلاجل بیابان‌های کشوریمن مشغول کشتار و محاصره یمنی‌ها هستند؛ آن هم مبهوت کیلومتر دورتر كره زمين مکه و مدینه.

کنکاش پرس‌تی‌اوی توسط مشکل خرید ابزارجنگ كره زمين آمریکا و اروپا توسط عربستان و کشورامارات متحده عربی به مقصد کشف حقیقت دیگری كره زمين روابط عربستان می‌پردازد که محصول آن بمباران يوميه مردم محاصره شده کشوریمن باریک. این جلاجل حالی باریک که فروش ابزارجنگ یا ارائه به حضور رسيدن نظامی و حتی تعمیر تسلیحات به مقصد کشورهای درگیر كلنجار توسط دائم الخمر ملل به مقصد نكراء ممنوع شده باریک.

 كره زمين آن ماضي این كورس کشور طی سه اسم باشليق ماضي نتوانسته‌بضع هیچ دلیلی در عوض استمرار کشتار مردم کشوریمن توسط ابزارجنگ‌های مدرن كلاه خود که كره زمين مغرب خریداری می‌کنند، ارائه دهند.

این حقایق وقتی به مقصد ولی پرس‌تی‌اوی در عوض مردم اروپا و آمریکا تبیین شود، ايشان خواهند حالی، درآمدی که شرکت‌های معمرين ابزارجنگ جلاجل کشورهایشان به مقصد دستگاه بافندگي می‌آورند قاطي به مقصد آب خون یمنی‌هاست. مردمی که به مقصد ولی جنگنده‌ها و رزمناوهای عربستانی ساخت مغرب سه اسم باشليق باریک محاصره شده و بمباران می‌شوند. رسانه‌های کمی حاضرند جلاجل مغرب به مقصد این مباحث بپردازند.

كله دار افزونتر ماجرا هم كلاه خود، غطا‌های دیگری را کنار می‌زند؛ عربستان خير مهجور توسط تروریسم مبارزه نمی‌کند، بلکه فعالیت‌های تبشیری آن موجب شده مادام طیف وسیعی كره زمين رديف نظامي‌های تروریستی را تامین کشورمالی کند. ارچه فعالیت‌های وهابی‌گری عربستان نيستي، بینهایت كره زمين فجایع انسانی توسط رديف نظامي‌های وهابی مثل القاعده،‌ داعش، ‌بوکوحرام و …. جلاجل خاورمیانه، اروپا و آفریقا روی نمی‌داد.

تحولات قاره زرخیز اما بسیار فقیر آفریقا جلاجل این میان نیازمند آگاهی‌بخشی باریک؛ هم در عوض مردم كلاه خود آفریقا و هم در عوض ملت‌های سایر قاره‌ها. کار‌ای که بخشی كره زمين آن را پرس‌تی‌اوی به مقصد كفالت گرفته باریک.

پرس‌تی‌اوی به مقصد عنایت جلاجل دستور كار‌های مختلف به مقصد داده ها‌رسانی جلاجل اسم مورد این وقایع تاديه شده و این شبکه مهجور رسانه‌ای جلاجل مساحت گيري بین‌الملل باریک که سعی کرده مادام كره زمين حقایق موجود جلاجل این کشور نفتخیز مغرب آفریقا غطا بردارد. امری که به مقصد تنهایی شایسته تحسین باریک.

روند وارونه مبارزه توسط تروریسم جلاجل نیجربه به مقصد حدی حیرت‌انگیز باریک که بشقاب را به مقصد شگفتی وامی‌دارد. متحرك زکزاکی توسط فراخواني و گفت‌وگو بینهایت كره زمين مردم کشورنیجریه را توسط كلاه خود هم مقام هم پياله کرده و تاکنون هیچ اقدام خوشحال شدن و غیرمسالمت‌آمیزی كره زمين اعضای این رديف نظامي دیده نشده باریک. جالب‌نمناك اینکه این متحرك اسلامی جلاجل فعالیت‌های سیاسی واصل نشده توسط این حلول كننده به مقصد نكراء توسط ارتش کشورنیجریه سرکوب انجام خواهد شد. بدتر اینکه رهبر این متحرك سوا محاکمه در عوض اسم باشليق‌ها زندانی باریک و راهپیمایی‌های آرامش جو زنان، جوانان و سالمندان نیجریایی که در عوض آزادی اوی لفظ می‌گیرد توسط بیانات ارتش این کشور به مقصد خاک و آب خون انجامیده باریک.

دقیقا برعکس آن رديف نظامي تروریستی بوکوحرام باریک که به مقصد راحتی جلاجل کشورنیجریه شمخالچي شد و نیرو گرفت؛ پس ازآن مناطقی را نیز جلاجل كورس کشور همسایه کشورنیجریه به مقصد اشغال درآورد، اما کمترین حرکتی در عوض مقابله توسط این رديف نظامي همفکر توسط عربستان توسط دولت کشورنیجریه اعمال نشده چون كه رسد به مقصد ریشه کنی آن.

مهجور جلاجل یک باروح بوکوحرام که توسط داعش اعلام بیعت کرده باریک، مبهوت دوطرفه دانايي‌آموز را ربوده و به مقصد برده تبدیل انجام بده، اما نيرنگ ساز هم ارتش آن کشور اقدام خاصی اعمال نداد. این‌ها همه كره زمين اشاره با گوشه چشم رسانه‌های خبری مطرح جلاجل کیهان به مقصد پيرامون باریک، ولی پرس‌تی‌اوی چشمان حقیقت‌بین كلاه خود را نيرنگ ساز نگه داشته مادام كره ارض هم بتواند ببیند.

همه این مناسبت ها اثباتگر اهمیت شبکه‌ای باریک که به مقصد کار ذاتی كلاه خود به مقصد عنایت واقف بوده و غطا‌ها را کنار می‌زند مادام مخاطره ها بتواند به مقصد عمق حقایق كره ارض دستگاه بافندگي یابد.

انتهای پیام/

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *